TARPTAUTINĖ MOTINOS ŽEMĖS DIENA

Kai saulutė spindulėliais gimtą žemę atrakino,

Mažos rankos beržynėly savo medį pasodino.

             Žemė – ne vien gamta, bet ir mūsų namai, kuriuos reikia mylėti, puoselėti ir išsaugoti ateinančioms kartoms. Pasaulinė žemės diena minima kovo 20 dieną pavasario lygiadienio metu. Žemės dienai paminėti iškeliama Žemės vėliava. Ji plevėsuoja visą mėnesį iki tarptautinės motinos Žemės dienos, kuri minima balandžio 22 dieną.

Šią dieną paminėjo ir mūsų darželio bendruomenė. Mokytojos Ryto rate pravedė vaikučiams „žaliąją“ pamokėlę, o tada visi darniai ėjo į parkelį „Beržynėlis“ pasodinti nuo kiekvienos grupės po medelį.  Nuo mažų dienų vaikams skiepijame meilę gamtai, mokome nelaužyti medelių, be reikalo nenuskinti gėlės žiedelio. Gal ir po daugelio metų atėjus į parkelį, vaikų akys ieškos jų rankomis pasodintų medelių. O užaugę medžiai šlamės ir primins: čia jų namai, čia prabėgo jų vaikystė…

Direktorės pavaduotoja ugdymui Veronika Žutautienė