PRIEŠMOKYKLINUKŲ RINGAS

2021 m. balandžio 20 d. darželyje įvyko virtuali priešmokyklinio amžiaus vaikų regioninė šventė-konkursas „Priešmokyklinukų ringas“, kurį organizavo Skuodo vaikų lopšelis-darželis. Konkurse  rungėsi net 5 komandos: iš Kretingos rajono Darbėnų ir Salantų vaikų lopšelio-darželio, Skuodo lopšelio-darželio „Saulutės“ ir „Liepaitės“ korpusai, bei Ylakių vaikų lopšelio-darželio. Mūsų darželį atstovavo 5 priešmokyklinukai: Gustas Taurinskas, Andrėja Laivytė, Adrijana Lenkauskaitė, Aistė Rakauskaitė, Lukrecija Statkutė. Lukrecija – komandos kapitonė.

Šventė-konkursas vyko virtualioje erdvėje, Zoom platformoje, renginį vedė Skuodo vaikų lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ugdymui Simona Jurčė.

Konkurso atidarymas prasidėjo nuo komandų prisistatymų, juos reikėjo iš anksto nufilmuoti ir nusiųsti. Visos užduotys parengtos pagal priešmokyklinio ugdymo programą, net komandų kapitonams reikėjo stipriai pagalvoti, nes jiems skirta užduotis buvo atliekama  kompiuteriu. Po ilgų ir garbingų kovų nugalėjo draugystė. Visi  priešmokyklinukai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis, o vaikučius ruošusios pedagogės – padėkomis.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Virginija Navidanskienė