Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Darbuotojai

Paskutinį kartą atnaujinta 2022-02-18

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė

  • Gimė 1989-07-31 Skuodo r, Gėsalų k.
  • 2008 m. baigė Skuodo r. Ylakių gimnaziją;
  • 2011 m. baigė KVK edukologijos studijų krypties pradinio ugdymo pedagogiką
  • 2013 m. baigė Klaipėdos universitetą
  • 2014 m. baigė Šiaulių universitetą
  • 2019 m. suteikta vyresniosios auklėtojos kvalifikaciją
  • 2019 m. paskirta Direktoriaus pavaduotoja ugdymui
  • Įstaigoje nuo 2013 m.
  • Dalyvauja visuomenės veikloje:

    • 2021 m. darbo tarybos narė
    • 2021 m. vaiko gerovės komisijos narė
    • 2021 m. Ylakių vaikų lopšelio darželio tėvų komiteto narė

    Tel.: +370 693 54092
    El. p.: ylakiupavaduotoja@gmail.com

    Ūkvedė/sandėlininkė Jūratė Bubliauskienė
    • Gimė 1966 m. sausio 28 d. Skuodo r. Pakalniškių k.
    • 1981 m. baigė Skuodo r. Aleksandrijos aštuonmetę mokyklą.
    • 1984 m. baigė Raseinių PTM.
    • Įstaigoje nuo 1989 m

    Kontaktai:

    Tel.: +370 692 15795
    El. p.: ylakiuukvede@gmail.com

    Sekretorė Sigita Jankauskienė
    • Gimė 1976 liepos 22 d. Kelmės r. Tytuvėnai
    • 1991 m. baigė Kelmės r., Tytuvėnų vidurinė mokykla
    • 1995 m. baigė Varnių paslaugų verslo ir žemės ūkio mokykla
    • 2011 m. baigė Šiaulių universitetas (Vokiečių k. filologija)
    • 2013 m. baigė Šiaulių universitetas (Dalyko pedagogas)
    • Įstaigoje nuo 2018 m.

    Papildoma informacija:

    • Nuo 2018 m. už Korupcijos prevenciją atsakingas asmuo.
    • Nuo 2020 m. Ylakių vaikų lopšelio darželio tėvų komiteto narė.

    Kontaktai:

    Tel.: +370 440 57223
    El. p.: ylakiusekretore@gmail.com


    Įstaigos darbuotojų sąrašas

    Ylakių vaikų lopšelis-darželis 2021/2022 mokslo metais
    Dėl Asmens duomenų apsaugos įstaigos darbuotojų asmeniniai kontaktai viešai nėra skelbiami!
    1. Živilė Rancienė                Direktorė
    2. Sigutė Jakštienė                Pavaduotoja ugdymui / Vyresn. mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

    3. Bičkutė Rita                     Mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
    4. Freimutienė Rūta              Mokytoja metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
    5. Gerikienė Vilija                 Vyresn. mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
    6. Kurbatovienė Valerija       Vyresn. mokytoja, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą
    7.Narkienė Vaida                  Mokytoja metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
    8. Navidanskienė Virginija    Mokytoja metodininkė, dirbanti pagal priešmokyklinio ugdymo programą
    9. Skurvydienė Rita                Mokytoja metodininkė, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą
    10. Žutautienė Veronika          Vyresn. mokytoja, dirbanti pagal ikimokyklinio ugdymo programą

    11. Mockienė Vaida                Vyresn. meninio ugdymo mokytoja
    12. Petrutienė Loreta               Vyresn. spec. pedagogė-logopedė

    13. Bubliauskienė Jūratė          Ūkvedė/Sandėlininkė
    14. Jankauskienė Sigita             Sekretorė

    15. Alšauskienė Ingrida             Mokytojo padėjėja
    16. Bušmienė Vilma                 Mokytojo padėjėja
    17. Garbenienė  Audronė          Mokytojo padėjėja
    18. Miknytė Indrė                      Mokytojo padėjėja
    19. Momkevičienė Vanda          Mokytojo padėjėja

    20. Pagojienė   Silvija                Virėja
    21. Kleinauskienė  Birutė          Virėja/pagalbinė virtuvės darbininkė
    22. Bertaševičienė Romualda    Valytoja/kiemsargė