Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Atvira veikla – „Rudens dėlionė“

Spalio 18 dieną, gr. „Kačiukai“ mokytoja metodininkė V. Narkienė vedė atvirą veiklą „Rudens dėlionė“. Veiklos tikslas – skatinti vaikų aplinkos pažinimą, kūrybiškumą, išradingumą, patirti džiaugsmą atskleidžiant saviraišką naudojant gamtinę medžiagą, suteikti vaikams gerų emocijų, pozityvią nuotaiką. Veiklą ugdytiniai pradėjo nuo ryto rato, mankštelės, smulkiosios motorikos pratimų. Tada kalbėta apie apie rudenį, pasikeitusį orą, aprangą, buvo demonstruojamos skaidrės apie rudens gėrybes. Vaikai puikiai įvardino ką mums dovanoja rudenėlis, kokias miško, sodo, daržo dovanas atneša šis dėdė. Pasisekė ir su rūšiavimo užduotėlėmis, bei sudėlioti didelę rudeninę dėlionę iš „gamtos turtų“. Pabirus rudeniniams lapas grupėje, vaikai kartu su mokytoja aptarė veiklą ir vaikučių pasiekimus.