Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Pasivažinėjimo žygis – „Rieda paspirtukas“

Rugsėjo 29 dienos rytą, po darželio langais įsikūrė tikras transporto priemonių garažas. Pašildžius saulutei visi išsiruošėme į pasivažinėjimo žygį „Rieda paspirtukas“. Žygyje vyko ugdytinių žinių ir praktinių įgūdžių pakartojimas, bei kryptingo fizinio aktyvumo plėtra ir kokybę skatinantys užsiėmimai, padedantys saugoti ir stiprinti fizinę vaikų sveikatą tenkinant saugumo, aktyvumo ir saviraiškos poreikius. Vaikai ne tik smagiai leido laiką, įtvirtino žinias apie saugų eismą, ugdė sveikos gyvensenos įgūdžius, ekologinio sąmoningumo pradmenis ir socialines kompetencijas, bet ir stiprino pozityvų požiūrį į aktyvų poilsį lauke bei aplinkos neteršiančias transporto priemones. Už saugaus eismo taisyklių priminimą dėkojame Linai Tiškuvienei ir policijos draugui AMSIUI.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė