Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Sporto žingsneliu, parko takeliu – atrask Mosėdį.“

Saulėtą Rugsėjo 21-osios rytą „Drugelių“ grupės vaikai išskubėjo į Vaclovo Into akmenų parką, kuriame laukė Kakė makė, nykštukas ir pelytė – Lava Riedulytė. Tą dieną vyko rajono ikimokyklinių įstaigų pažintis-pramoginis renginys „Sporto žingsneliu parko takeliu – atrask Mosėdį“, kurį organizavo Skuodo rajono Mosėdžio vaikų lopšelis-darželis. Skambant vaikų juokui ir dainoms Kakė makė ir nykštukas vaikus vaišino arbata ir vaisiais, o pelytė Riedulytė pravedė pažintinę veiklą parke. Ji vaikus supažindino su malūno girnomis, vaikai malė miltus, taip pat susipažino su meškute Milda, su kuria parke ieškojo dinozauro kiaušinio, kupranugario, akmeninės knygos ir vilkų namelių ir juose gyvenančių vilkų. O po pažintinės veiklos vaikų laukę pramogos – burbulų diskoteka, kalnas nuo kurio vaikai ridenosi ir į dangų pakilę aitvarai. Vaikai grįžo pilni įspūdžių ir gerų emocijų. Didelį Ačiū tariame Mosėdžio vaikų lopšeliui- darželiui, kurie pakvietė į tokį nuostabų renginį. Kaip gera turėti tokių gerų draugų!

Mokytoja Rita Bičkutė