Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

RUGSĖJO 1 – OJI

Visur vaikai … Koks grožis!

Voratinkliai ant klevo.

Kardelių spalvos, rožės – Rugsėjis atkeliavo…

Pasibeldė į langą rudenėlis ir atkeliavo į darželį rugsėjo pirma. Nors iš ryto buvo darganota, bet aplinkui daug akelių šviesių, nes prie darželio įėjimo pasitiko Triušis (mokytoja Veronika) ir Karalienė ( mokytoja Vilija) iš pasakos „Alisa stebuklų šalyje“. Triušis labai norėjo su visais vaikais susipažinti, o Karalienė prašė vaikučių savo vardus parašyti ant drobės. Priešmokyklinukai gražiai parašė savo vardą, o mažesniems padėjo tėveliai. Vaikams buvo įteikta emblema su darželio logotipu ir saldumynas kaip leidimas lankyti darželį.

Tą rytą skambėjo muzika, siautėjo šventiškas šurmulys, džiaugsmingai tiesė draugas draugui rankutę, švietė šypsenėlės, darželis vėl atgijo…

Tad sėkmingo ir prasmingo starto į pažinimo kelionę!

Vyresn. mokytoja Veronika Žutautienė