Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Zuikis puikis“ bibliotekoje

Nuostabų, rugsėjo pabaigos rytą,  priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ vaikai išsiruošė į Skuodo rajono savivaldybės R. Granausko viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių, kuris yra įsikūręs Skuodo viešojoje bibliotekoje 2 aukšte. Vaikučius sutiko bibliotekos darbuotojos, nes bibliotekoje lankėsi pirmą kartą. Pasivaikščioję, susipažinę, pasidžiaugę puikiomis  bibliotekos erdvėmis skubėjo sudalyvauti Vaikų literatūros skyriaus naujausiame teatralizuotame knygos skaityme ,,Zuikis Puikis“. Visi, vaikučiai,  mokytoja ir bibliotekos darbuotojos, pasipuošę įvairiomis kaukėmis skaityme dalyvavo visi kartu. Nuotaika buvo puiki. Turiningai praleistas laisvalaikis bibliotekoje, įgytos naujos žinios, nuoširdus tarpusavio bendravimas vaikams suteikė daug džiugių emocijų.

                      Grįždami priešmokyklinukai aplankė ir šaltinėlį – Šmitos versmė, kuris yra Truikinų kaime, Aleksandrijos sen. Į darželį priešmokyklinukai grįžo pilni įspūdžių.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė V. Navidanskienė