Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Stovyklautojų išvyka į Palangą „Nuotykių jūra“

Birželio 5 – osios rytą, dideliu autobusu vykome į Palangą, kurioje leidomės į naujus nuotykius.

Pirmiausia turėjome galimybę pasimėgauti Baltijos jūros bangomis: kokios jos dar šaltos, bet labai viliojančios ir grakščiai „lūžtančios“ krante…Nieko nelaukdami ėmėmės vaikščiodami pajūriu ieškoti įvairių akmenukų ant kurių piešėme kuršių krašto simbolius, statėme smėlio pilis, tvirtoves. Leidome aitvarus, mokėmės juos valdyti ir pagauti vėją, kuris stipriai gena bangas į krantą. Taip pat aplankėme Palangoje veikiantį lietuviškų pasakų parką, lankytojus viliojantį ne tik itin jaukia aplinka, bet ir  žaismingomis skulptūromis,  ir netradiciniais sprendimais – pasakas čia galima ne tik „pačiupinėti“, bet ir išgirsti. Klausydamiesi įgarsintų pasakų, vaikai susipažino su lietuvių liaudies kūryba. O po visų įspūdžių pasistiprinę sveikuoliškais užkandžiais pasukome namų link.

Mokytoja Rita Bičkutė.