Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Edukacinė- išvyka į VšĮ Ylakių globos namai „Pirmieji žingsneliai- gerumo link“

Kai leidžiu su vaiku visą dieną, tai dvigubai mažiau nuveikiu. Kaip būtų nuostabu, jei visi gyvenime turėtume dvigubai mažiau reikalų…  Pastebėjote, kad kai vaikai auga, jie nori būti su mumis, bet mes juos nuvedame į darželį. O kai užauga, mes norime būti su jais, bet jie tam nebeturi laiko” (nežinomas autorius).

Senatvė yra gyvenimo dalis ir tai nėra kažkas, ką nuo vaikų reikėtų slėpti. Pagyvenę žmonės kurie gyvena dėl vienokių ar kitokių priežasčių senelių namuose neretai jaučiasi nereikalingi, kenčia vienatvę, o juk kiekvienas iš mūsų nori mylėti ir būti mylimas. Socialinio ryšio jausmas yra vienas iš pagrindinių žmogaus poreikių.  Šių žmonių socialiniai tinklai yra maži: artimieji emigravę arba išvis jų nėra.  Tai dar viena nauja stovyklautojų patirtis ir galimybė mums kurti socialinius santykius, bendrauti ir bendradarbiauti su VšĮ Ylakių globos namais, aplankyti senelius ir pradžiuginti juos sveikinimais, nuoširdžiomis, tyromis, vaikiškomis šypsenomis. Yra sakoma, kad žmonių vienų su kitais ryšį padeda stiprinti bendra veikla. Nėra svarbu, kokia veikla užsiimti, svarbiausia, kad tai tenkintų abi puses. Pasirinkta edukacinės veiklos tema: paveikslo gamyba „Dovana Skuodui – 770“.

Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė