Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Sportuok, ragauk, pažink!“

„Sportuok, ragauk, pažink! “- diena skirta  pramoginėms, komandinėms ir darbinėms veikloms. Būdami gryname ore pailsime ir atsipalaiduojame. Džiugu, kad oras nepavedė ir vaikai turėjo puikia galimybę papramogauti lauke. Išbandytos smagios estafetės ir žaidimai taikant edukacines priemones. Vaikai draugiškai dalyvavo estafetėse, žaidė judrius žaidimus, lavino dėmesį, kūno judesių koordinaciją, greitumą, vikrumą. Ši sportinė pramoga ne tik paskatino aktyviai pajudėti, bet ir suteikė džiaugsmą, gerą nuotaiką, skatino pozityvius tarpusavio santykius.  Po smagių estafečių, „Nežiniukų“ stovyklos vaikučiai  gamino sveikuolišką kokteilį. Vaikai savarankiškai, lupo vaisius, iniciatyviai plakė „Vasaros vitaminų kokteilį“, tyrinėjo plaktuve besimaišančias uogų spalvas ir  šnekučiuodamiesi gardžiavosi savo pagamintais kokteiliais. Receptas ypatingas- jame braškės, bananai, šilauogės. Gardus ir sveikas kokteilis tai didžiausia vitaminų bomba mūsų mažiesiems stovyklautojams! STEAM veikla skatino savarankiškumą, atsakingumą, tarpusavio bendradarbiavimą, žadino smalsumo jausmą. Visi vienbalsiai nusprendė, kad pačių pasigaminti kokteiliai – skaniausi. Po smagių komandinių veiklų ir „Vasaros vitaminų kokteilio“, vaikų laukė darbinė veikla, „Sodinu gėlyte darželiui“. Augalo sodinimas, jo priežiūra labai svarbi patirtis vaikams. Vaikai mėgsta kapstytis žemėje, sodinti gėles. Stovyklautojai turėjo galimybę priartėti prie gamtos ir tuo pat metu linksmai leisti laiką. Gamta yra neišsenkantis informacijos šaltinis. Mažieji stovyklautojai, maloniai pavargę, kupini gerų emocijų džiaugėsi aktyvia stovyklos diena. Ši diena buvo kupina judesio, skonių, vaikiško juoko ir puikios nuotaikos.

Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė