Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Socializacijos projekto, vasaros stovyklos „Nežiniukų nuotykiai kuršių krašte atidarymas“

Kiekviena Birželio 1-oji atneša į mūsų darželį gražią šventę – vaikystės dieną!🌏

Būtent šią dieną mūsų stovyklautojai buvo pakviesti dalyvauti stovyklos „Laimingi būdami drauge“ atidaryme.👋

Šventinę nuotaiką vaikams sukūrė laukti svečiai ❓️„Nežiniukai“❓️, jie vaikus lydės visos stovyklos metu. Šiandien piešėme ant asfalto, lankstėme oro lėktuvėlius, gaminome ir plukdėme laivelius, ieškojome lobio! Smagi diena, daug emocijų ir begalybę džiaugsmo!🥰😇

Bei šventės siurprizas – zuikis!

Stovykla skirta vaikams, kuriems patinka atradimai, iššūkiai, aktyvus laisvalaikis gamtoje, kūryba, sportas, pramogos, kelionės… „Nežiniukų nuotykiai kuršių krašte“: ištisos dienos nenutrūkstamo veiksmo apie visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas. Visos veiklos prisidės prie dalyvaujančių vaikų vertybių formavimosi bei geresnio supančios aplinkos pažinimo. Šios stovyklos tikslas – kiekvienam vaikui atverti naujas galimybes per patirtines veiklas pažinti jį supančią aplinką, skatinti vaikų fizinį aktyvumą, formuojant sveikos gyvensenos įgūdžius, ugdant socialines emocines kompetencijas, skirti dėmesį pažintinei savo krašto programai.

Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė