Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

ŠAUNIŲ ĮSPŪDŽIŲ DIENA

Priešmokyklinukų dienelės darželyje jau suskaičiuojamos ant vienos rankos pirštukų. Bet vaikučiai nesnaudžia – išsiruošė pas Herkų, pas jo tėvelius – nes nori daugiau sužinoti apie jų ūkį ir ten auginamas karves.

                     Mus pasitiko Herkaus tėveliai, kurie parodė kaip melžiamos karvės, kur laikomas pienas, kaip ir kur gyvena maži veršiukai. Vaikai galėjo patys šerti karvytes, o tai jie darė labai rūpestingai ir su džiaugsmu. Kaip smagu buvo glostyti mažus veršiukus ! Namų šeimininkai leido pašerti ir žuvytes, kurių pilnas  gražus tvenkinukas. Esame labai dėkingi Herkučio tėveliams už smagiai ir turiningai praleistą laiką jų šauniame ūkyje.

                     Grįždami namo gr. ,,Boružiukai‘‘ vaikučiai su auklėtojomis ir auklyte, dar aplankė ir Barstyčių akmenį. Didžiuojamės, kad toks didelis akmuo yra visai netoli mūsų miestelio. Smagi buvo dienelė!

                      Šiltos ir saugios vasaros, ,,Boružiukai‘‘!

Priešmokyklinės gr. mokytoja Valerija Kurbatovienė