Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Dovanota išvyka

Gegužės 29 d. priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ vaikai susiruošė į išvyką, kurią dovanojo darželis. Vyko į Klaipėdos  zoologijos sodą, kurio įkūrėjas Edvardas Legeckas. Zoologijos sode šiandien priskaičiuojama apie 200 vienetų gyvūnų. Šią kolekciją sudaro per 150 rūšių, iš kurių nemažai yra įtrauktos į Lietuvos ir Tarptautinę raudonąsias knygas. Klaipėdos zoologijos sodas   didžiuojasi turėdami vienus iš rečiausių Pabaltijo šalyse baltuosius tigrus. Vaikai zoo sode matė ne tik įspūdingus tigrus, bet ir spalvingus  povus, margaspalves vištas, antis, stručius, fazanus, kalakutus, dekoratyvines vištas, žąsis, putpeles, papūgėles ir kitus paukščius. Aptvaruose suka ratus vilkai, liūtai, beždžionės, ožiai, triušiai, kupranugariai ir kiti šio parko gyvūnai. Mažieji įspūdžiais dar ilgai būtų dalinęsi, bet nuvykome ir prie Baltijos jūros. Čia nauji įspūdžiai: kokia didelė, kur krantai, kokia mėlyna… Tokių įspūdžių nepamirši niekada!

Priešmokyklinės grupės mokytoja metodininkė V. Navidanskienė