Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Sudie, darželi !

                      Gegužės 25-oji – priešmokyklinės „Boružiukų“ grupės vaikučiams ypatinga diena. Šią dieną būsimi pirmokėliai atsisveikino su darželiu. Nuo pat ryto linksmai šurmuliavę vaikučiai sulaukė šventinio momento. Renginys prasidėjo  su dainomis, šokiais, gimtadieniais, eilėraščiais ir finišavo balionėlių su norais paleidimu į orą. Vyresnių draugų palydėti atvyko „Bitučių“ grupės vaikai su dovanėle – „Peliukų“ šokis.  O kieme dar laukė batutas. Džiaugsmui nebuvo ribų. Kiekvienas ugdytinis gavo atminimo dovanėlę augantį pieštuką, diplomą, kuris patvirtina, kad vaikas baigė priešmokyklinio ugdymo programą, ir antrą diplomą už išklausytą  programą „Zipio draugai“. Vaikučių dar laukia kelionė į Klaipėdos Zoologijos sodą!

                      Būsimiems pirmokėliams linkime ištvermės, geros nuotaikos, ryžto, o tėveliams dėkojame už nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė V.Navidanskienė