Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Stebuklai miške!

„Boružiukų” grupėje vykdomas savaitės projektas „Kokių stebuklų yra miške?“. Priešmokyklinukai išsiruošė į smagią edukacinę išvyką – I. Navidansko parką. Edukacijos metu prisiminė  medžių  pavadinimus, stebėjo paukščius, susipažino su šliaužiančiais, ropojančiais, šliužais ir vabalais. Juos tyrinėjo, skaičiavo kojas, sparnelius, matavo greitį. Pririnko sraigių, parsivežė į grupę. Jas maitino, valė jų buveinę. Gamino iš popieriaus sraigę ir kirmėlę. Edukacijos metu vaikai ugdė ekologinio mąstymo įgūdžius, stiprino pažintinius, patirtinius gebėjimus. Sudalyvavę edukacinėje veikloje vaikai suprato, kad pažinti ir pajausti gamtos grožį galima ne tik iš pasakojimų, o tiesiogiai prisilietus prie gamtos.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė V. Navidanskienė