Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Mama – mylimiausia, brangiausia, vienintelė, nepakartojama…

Kiekvienas vaikas tai žino, jaučia, džiaugiasi, myli. Juk ne veltui daug gražių žodžių, dainų, eilių sukurta mamai, kiekviena mama džiaugiasi tai girdėdama iš savo vaiko, todėl saulėtą Gegužės 12 – osios popietę, mamytės buvo kviečiamos į šventę “Mamyte, Ačiū, kad esi šalia”.

Renginys prasidėjo pavasarinių gėlių, lietučio ir pievos gyventojų – vabaliukų šokiu, o šią nuostabią šventę pravedė labai šaunios mergaitės Elinga (boruželė, Gr. „Boružiukai“) ir Unė (bitutė ,Gr.“Bitutės“), kurios pievoje ieškojo dovanėlės savo mamytėms. Šventės metu vaikai savo mamytes sveikino ir padovanojo joms pačias gražiausias dainas, šokius ir eiles, o kur dar dovanėlės pagamintos pačių rankomis.

Po šventės mamyčių ir vaikų veidus puošė šypsenos, ore tvyrojo meilė, rūpestis, džiaugsmas…O mes tik dar labiau įsitikinome, kad brangesnio žmogaus už Mamą, būdami dideli ar maži, mes niekada neturėsime.

Mokytoja Rita Bičkutė