Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Sporto šventė ,,Sportas – tėtis ir mama – mes sportuojanti šeima“

Balandžio 28 dieną Ylakių gimnazijos sporto salėje vyko šventė „Sportas – tėtis ir mama – mes sportuojanti šeima“, skirta „Sveikatą stiprinančių mokyklų bangai per Lietuvą 2023 „. Sporto šventė prasidėjo iškilminga, visų dalyvių eisena su įstaigos vėliava. Įstaigos direktorė pasveikino šventės dalyvius ir  palinkėjo geros nuotaikos, patirti naujų įspūdžių, būti stipriems ir sveikiems.

O sportuoti visada pradedame nuo apšilimo. Išsirikiavę visi dalyviai atliko mankštą pagal muzikinę dainelę ,,Kapitonas Flintas – Piratų mankšta“. Po gero apšilimo vyko muzikinis įstaigos bendruomenės pasirodymas.  Pasibaigus muzikinei pertraukėlei tėveliai ir vaikai spalvotų juostelių pagalba pasiskirstė į komandas ir prasidėjo estafečių varžybos. Čia vyravo džiugios emocijos ir azartas. Kiekviena komanda sirgo už savo dalyvius ir stengėsi užduotis atlikti kuo greičiau. Paskutinė rungtis – virvės traukimas, kuri pareikalavo nemenkos fizinės jėgos. Rungtyje dalyvavo visų grupių tėveliai, o vaikai sirgo už savo namiškius. Žinoma, kaip visada laimėjo draugystė. Šventės pabaigoje visi dalyviai buvo pakviesti bendram šokiui. Sportuodami kartu su tėvais vaikai įgavo pasitikėjimo savo jėgomis, patyrė didelį džiaugsmą veikdami bendroje komandoje, buvo skatinamas bendradarbiavimas tarp komandos narių, lavinamas vikrumas, skatinamas fizinis aktyvumas. Estafečių varžybos padėjo atskleisti vaikų gebėjimus. Grupės buvo apdovanotos vertingais prizais, o visi šventės dalyviai – obuoliais.

Mokytoja metodininkė Rita Skurvydienė