Metodinė diena

Kovo 30-tą diena įstaigoje vyko metodinė diena. Svečiams iš Skuodo vaikų lopšelio-darželio, Skuodo rajono Mosėdžio vaikų lopšelio-darželio, bei Ylakių gimnazijos Barstyčių skyriaus Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė skaitė pranešimą „Šeimos ir ikimokyklinės įstaigos bendradarbiavimo vertingumas ugdyme“. Pristatyta, kad joks ugdymas neįsivaizduojamas be tėvų kurie yra neatskiriama ugdymo bendruomenės dalis. Tai  dvi institucijos, siejamos vieno ir to paties ugdomojo objekto – vaiko, todėl svarbu, kad šios dvi vaikų ugdymo institucijos taptų lygiaverčiais partneriais, glaudžiai bendrautų ir bendradarbiautų, siekdami vaikų ugdymo kokybės. Metodinėje dienoje, svečiams sveikinimo numerius dovanojo gr. „Boružiukai“, kuriuos paruošę meninio ugdymo mokytoja V. Mockienė, bei gr. „Bitutės“ kartu su tėveliais suvaidino inscenizuota spektakliuką „Peliukų mokykla“. Pasaka- geriausia gyvenimo mokytoja, tad mes nepraleidome  progos su ja susitikti.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė