Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Dailės pamoka kitaip“

Kovo  20 dieną įstaigoje vyko  edukacinė, tiriamoji, praktinė ir ugdomoji veikla „Dailės pamoka kitaip“. Jos metu vaikai  tyrinėjo molį ir jo savybes  bei  supažindino su keramikos amatu.   Smagų užsiėmimą vaikams vedė Skuodo meno mokyklos dailės mokytojas, skulptorius Rimantas Eidėjus. Pasak R. Eidėjaus – molis labai tinka vaikų veikloje, kadangi vystosi smulkioji motorika, vaikus nuramina, sudomina. Edukacijos metu vaikai buvo skatinami tyrinėti molį, jo plastiškumą bei pritaikymo galimybes. Išmokome pagrindinių molio lipdymo etapų: minkymo, formavimo, dekoravimo. Džiaugiamės kūrybiškai bei darbingai praleistu laiku. Keramika – tai, visų pirma, kūryba, kuri lavina vaizduotę, kruopštumą, padeda sutelkti dėmesį, taip pat, suteikia pasitikėjimo savimi, atveriame galimybę vaikui realizuoti save, puoselėjama meilė menui.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Jakštienė