Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Pusiaužiemis

Mažieji mūsų darželio  vaikučiai linksmai, įdomiai ir prasmingai paminėjo šį metų virsmą. Į pusiaužiemio šventę vaikus ir auklėtojas sukvietė dvi meškutės: iš Antarktidos atkeliavusi baltoji meškutė,  ir tyliai maurodama iš guolio išlindusi rudoji  meškutė.  Nubudusi meškutė  papasakojo vaikučiams ką reiškia- pusiaužiemis, ir kas tuo metu vyksta  gamtoje. O baltoji meškutė papasakojo apie patį šalčiausia, nuošaliausia  ir mažiausiai ištyrinėta žemyną, Antarktidą.  Netrūko šventėje  smagių šokių, mankštų, užduočių ir žinoma medaus ragavimo. Pažaidusi  su vaikais rudoji gauruotoji grįžo į savo guolį laukti pavasario, o baltoji meškutė tęsė kelionę į Antarktidą. Žiūrovų šiame būryje nebuvo, nes linksminosi visi ir maži ir dideli. Smagios, įdomios šventės suteikia vaikams spindinčios laimės, bei palieka labai daug gražių akimirkų ir gerų emocijų. Kiekviena šventinė diena nauja netikėtumais, atradimais, nuotykiais,  prabėga nepaprastai greitai…

Vyresnioji mokytoja Vilija Gerikienė