Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Šv. Valentino diena

Vos sugužėję į darželį vaikai pasipuošė širdutėmis, žaidė balionais, šią dieną – Šv. Valentino dieną – visos darželio  grupės laukė  atvykstančių Meilučių, kurios kartu su mokytoja vaikams skyrė įvairiausių užduotėlių: ieškojo paslėptų širdelių, puošė širdeles draugams, šoko, vyko interviu- ką myli: mamytes, tėvelius, brolius, seses, močiutes, senelius, auklėtojas…. Tęsėsi pokalbis su vaikais, kuo ypatinga yra Šv. Valentino diena ir kodėl žmonės ją švenčia. Paklausti, ar žino, kas yra meilė, sulaukėme įvairiausių atsakymų. Vaikai mokėsi vienas kitą draugiškai apkabinti, pamyluoti, pasakyti gražius žodelius. Nepamiršome dėmesiu ir širdelėmis apdovanoti ir mūsų darželio administracijos bei darbuotojų.  Sveikiname visus su Šv. Valentino diena, nes vienintelė gyvenime laimė – mylėti ir būti mylimais…

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė V. Navidanskienė