Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Meškiuko Tedžio gimimo diena !

Nedaug kas žino, kad yra Pliušinio Meškiuko diena, kuri švenčiama lapkričio 26 dieną. Tą dieną prieš 120 metų pasiuvo  pirmą meškiuką Amerikoje ir pavadino Tedžiu. Ir  nuo tada visais laikais, pliušinis meškiukas simbolizavo draugystę, meilę ir šilumą. Būtent meškiukas siejasi su šiais žodžiais. Vaikystės draugas, visada ištikimas ir atsidavęs. Nepaisant vis modernesnių ir patrauklesnių žaislų, mada meškiukams nepraeina. Tad šia dieną į grupes vaikai rinkosi su savo „mielu draugu“. Galėjome pamatyti mažus, vidutinius, didelius, rudus, rožinius, baltus, mėlynus ir kitokius meškiukus. Jie visi buvo gražūs ir unikalūs. O salėje smagiai vaikai, meškiukai, Maša ir Raudonkepuraitė atšventė meškiukų gimtadienį. Šventėje buvo šokių, užduočių, tortas, žvakutės ir meškiukų mėgstamiausio skanumyno – medaus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė V. Narkienė