Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

TURININGA IŠVYKA

Apniukusį lapkričio 15-osios rytą, smagiai nusiteikę ,,Boružiukų‘‘ gr. vaikučiai su mamytėmis, auklėtojomis ir auklėtojos padėjėja, vyko į smagią kelionę. Pirmiausia pasukome link Kretingos muziejaus. Ten, tradicinių amatų centre, susipažinome su saldainių gaminimo tradicijomis, pamatėme visą šio skanėsto gimimo procesą. Labai smagu buvo savo rankytėmis pasigaminti Kalėdinių – karamelinių saldainukų, paskui vyko smagus skanumynų pakavimo procesas. O smagiausia tai buvo juos ragauti, smaližiauti. Kokie jie buvo skanūs. Tikriausiai niekada tokių nebuvome skanavę – matyt todėl, kad patys gaminome.

       Šiek tiek užkandę, puikiai nusiteikę, vykome į Klaipėdą. Visi norėjome pasižiūrėti linksmą filmuką ,,Pasiutusios letenos‘‘. O tos letenėlės tikrai buvo pasiutusios. Sužinojome koks turi būti draugas ir kad viską gali nugalėti tvirta bei nuoširdi draugystė. Vaikams patiko ne tik filmukas,  didelis ekranas, didelė salė, bet ir jau šventiškai pasipuošęs prekybos centras Akropolis. Kiek pavargome, bet linksmi, pilni puikių įspūdžių  išdardėjome namo. Autobuse netilo dainos bei kalbos apie tai, ką pamatėme išvykos metu.

        Už šaunią kelionę visi dėkojame darželio direktorei Ž. Rancienei, o darželio virėjoms už tai, kad nelikome alkani.

                                  Priešmokyklinės gr. mokytoja V. Kurbatovienė