Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Baisiai linksmas Helovynas !

Helovynas – viena mėgstamiausių ir labiausiai laukiamų vaikų švenčių. Šios šventės iniciatoriai – vaikai, kurie jau prieš savaitę pasakoja, kaip išsidažys ir gąsdins savo draugus. Yra daugybė būdų, kaip Helovyną padaryti jaukų, pozityvų, linksmą ir visiems priimtiną. Šią dieną pasidžiaugėme savo aprangomis, pokštavome, keliavome pas draugus į kitas grupes, dalijomės vaišėmis, linksminomės ir buvome kitokie. Taigi patirtis, kurią vaikas kasdien įgyja iš globalaus pasaulio, siejasi su etnine vaiko patirtimi. Taip sudaromos sąlygos vaikams perimti ne tik savo šalies, bet ir kitų pasaulio šalių tradicijas, kuo įvairesniais, vaikui priimtinais būdais.

O artėjant lapkričio  1 – ai nepamiršome ir savų šaknų, tradicijų…

Prisiminėme kiekvieną išėjusį ir užmirštą…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė