Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

STEAM veikla – „Aš patiriu, pažįstu ir pajaučiu“

Gamta vienas iš geriausių ir palankiausių aplinkų žaisti, tyrinėti ir mokytis. Pagal stovyklos planą „Aš patiriu, pažįstu ir pajaučiu“  organizavome pažintinę išvyką į I. Navidansko parką. O parke juk pilna galimybių tyrinėti, gamtoje galima patirti visus jutiminius potyrius, o kas gi jei ne vaikai iš prigimties – patys didžiausi tyrinėtojai. Mažiesiems stovyklautojams vos įžengus į parką  kelią pastojo varlės, vos spėjom jas pačiupti…O kiek miške žiogų, driežų ir visokių kitokių vabaliuku, tik spėk gaudyti visus ir apžiūrėti. O koks didelis ir paltus vandens pasaulis, stebėjome jo gyventojus per padidinamąjį stiklą…koks ten „verda“ gyvenimas ir kiek visko gali pamatyti…Sutikome ir žveją, išklausėme trumpą jo edukacinę pamokėlę, apie žvejybos subtilybes, gaila, žuvies šį kartą nepavyko sugauti…

Džiaugiamės, kad išvykos dėka pavyko vaikams sukurti netikėtumo, atradimo gamtoje jausmą. Per praktinius potyrius vaikai buvo paskatinti geriau pažinti gamtą ir ją saugoti. Išmokykime drauge vaikus suprasti  gamtos kalbą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė