Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Netradicinis ugdymas – „Diena kitaip…“

Įgyvendindami vasaros stovyklą „Aš patiriu, pažįstu ir pajaučiu“ keliavome į Pašilę, o ten mūsų laukė karšto vandens kubilo pramogos. Sodybos šeimininkai V.D. Gerikai, jau laukė stovyklautojų su baseinu, kuris buvo pripildytas ne tik šiltu vandeniu, bet ir muilo burbulais, putomis…

Nieko nelaukdami vaikai suskubo į šlapią pramogą.  Sugalvojome  daugybę įdomių ir linksmų užsiėmimų su vandeniu: vieni taškėsi šilto vandens sklidiname baseinėlyje, mėtė į jį spalvotus kamuoliukus, kiti žaidė vandens mūšius“-, treti žvejojo ar piešė vandens piešinius, kiti spėjo dar ir rūbą „pasisiūti“ iš muilo putų. Emocijos liejosi per kraštus, kiemas skambėjo nuo vaikų džiaugsmingų šūksnių, juoko ir vandens purslų. Po intensyvios veiklos suskubome gerti karštos arbatos ir pasivaišinti bandelėmis. Esame dėkingi V.D. Gerikams už bendradarbiavimą ir galimybę kartu puoselėti   netradicinį vaikų ugdymą, įgyvendinant naujas, įdomias veiklas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė