Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Spalvų diena

Saulėtos ir šiltos dienos kviečia mus  vis daugiau laiko praleisti lauke. Diena skirta kūrybinėms užduotims, į kurią įtraukėme ne tik stovyklautojus, bet ir  darželio vaikus. Visi vaikai buvo pakviesti į neįpareigojantį ir smagų užsiėmimą lauke, tai  piešimą kreidelėmis  ant plytelių . Viskas, ką reikėjo turėti, tai kelias spalvotas kreideles ir šypseną, kuri sušildytų draugų širdeles.

 Piešimas – puikus būdas padedantis nusiraminti, atsipalaiduoti, susikaupti, sutelkti dėmesį, galimybė perteikti emocijas, išreikšti savo idėjas. Ne kiekvienas gimęs menininku, tačiau sukurti ką nors originalaus galime visi! Vaikai turėjo galimybę įsitikinti, jog kažką sukūrė savo rankomis. Smagi valandėlė kūrybinės laisvės ir fantazijos, kurios metu kiekvienas galėjo pasijusti tikru menininku. Ylakių miestelio viešosios erdvės „Beržynėlis“ plytelių danga buvo nuklota įvairiausiais, spalvočiausiais ir gražiausiais vaikų piešiniais. Kiekvienas vaikas džiaugėsi savo gražiu nupieštu paveikslu, taip pat ir kiekvienas draugo paveikslas buvo įvertintas.

Vyresn.mokytoja Vilija Gerikienė