Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„MANKŠTINKIS, SPORTUOKI ŽVALIAI IR KALĖDOS ATKELIAUS SMAGIAI“

Gruodžio 15 dieną visų grupių vaikučiai  su sportine apranga ir nykštukų kepurėmis sugužėjo į salę, kur juos pasitiko Senis Šaltis kviesdamas varpelių skambėjimu. Su nuostaba stebėjo vaikai, kas čia dabar bus? Nuo pat rugsėjo vaikai uoliai mankštinosi, vyko fizinio ugdymo užsiėmimai, mankštos, judrūs žaidimai, įvairios estafetės. Kad greičiau sulauktume Kalėdų, būtume pakilios ir šventiškos nuotaikos kartu panoro su vaikais pasportuoti ir pasimankštinti Senelis Šaltis, kuris ir paruošė šią sportinę pramogą. Šventiškai paruoštas sportinis inventorius: žibančios lazdos, spalvotas traukinukas ir žaismingi kamuoliukai džiugino vaikučių akeles ir širdeles. Labai smagu, kad vaikams patiko, suteikė džiugių emocijų,  draugiškumo ir skambaus juoko. O tai ir yra svarbiausia, kad mažųjų širdelės džiaugiasi ir yra laimingi. Po nuotaikingos pramogos vaikai vaišinosi mandarinais ir pozavo grupių foto.

                                                                                       Mokytoja metodininkė R. Freimutienė