Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

PIENO IR VAISIŲ PROGRAMA

Mūsų įstaiga dalyvauja „Vaisių ir daržovių bei pieno ir pieno produktų vartojimo skatinimo vaikų ugdymo įstaigose programoje“, kuriai įgyvendinti teikiama Europos sąjungos finansinė parama. Pagal programą vaikams yra tiekiami ekologiški arba pagal nacionalinę žemės ūkio ir maisto kokybės sistemą išauginti (pagaminti) produktai: obuoliai, morkos, kriaušės, obuolių sultys ir pieno gaminiai – geriamasis pienas, jogurtas bei šviežias ir brandintas sūris. Programos priemonės apima  ir edukacinių bei informacinių veiklų įgyvendinimą. Todėl labai apsidžiaugėme sulaukę ir dovanų skirtų vaikams žaisti. Mažyliai žaisdami tobulins žinias apie daržoves, vaisius, pieno produktus  ir kaip jie atsiranda ant mūsų stalo.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Veronika Žutautienė