STARTUOJA PROJEKTAS „PAVASARIO TAKU – VASARĄ PASITIKT SKUBU“

Rodos dar taip neseniai puošėmės kalėdinėmis dekoracijomis, o štai jau Velykos į duris pasibeldė. Gaivūs pavasario vėjai įkvėpė, pakylėjo kiekvieno iš mūsų širdis daryti kažką gero ir gražaus. Taigi ir vėl davėme fantazijai erdvės. Judėjo, krutėjo visa darželio bendruomenė. Vieni pynė žiogrių tvoras ir krepšelius, kiti suko lizdelius, treti plušėjo su Zuikiais…. kokių tik jų prigaminta: šiaudiniai, samaniniai, mediniai, dideli ir mažesni, ir visi labai mieli. O viena, balta su boružėle, tvorelė papuošė darželio žaidimų aikštelę. Malonu ir mums, ir vaikučiams eiti velykine nuotaikų alėja. Taip mažais žingsneliais keliaujame Pavasario taku į Vasarą…

Dėkingi ugdytinių tėveliams už pagalbą puošiant lauko erdvę.

Direktorės pavaduotoja ugdymui V. Žutautienė