Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

TARPTAUTINIS PROJEKTAS „SAY HELLO TO THE WORLD“

„Bitučių“ grupės vaikai dalyvauja ir bendradarbiauja su Slovėnija tarptautiniame projekte „Say hello to the world“ (pasakyk pasauliui labas). 2021 metų kovo 2 dieną grupės „Bitutės“ ugdytiniai vaizdo konferencijos metu bendravo su  draugais iš Slovėnijos. Pagal „Penkių pirštukų“ programą ruošėmės pirmai temai „This is me“ (tai aš).  Ugdytiniai išmoko pasisveikinti ir atsisveikinti slovėniškai: dober dan – laba diena, adijo – viso gero. Vaikai džiaugėsi susipažinę su draugais, sužinoję jų vardus. Be to, išgirdome kaip mūsų draugai dainuoja lietuviškai, jie mums padainavo dainelę „Virė virė košę“, mes jiems parodėme, kad tai yra pirštukų žaidimas ir padainavome kartu.  Taip pat parodėme kokią jų vėliavą nupiešėme.  Vaizdo konferencijos metu  atkreipėme dėmesį, kad mūsų draugų grupėje puikavosi nupiešta Lietuvos vėliava, Gedimino pilis.

Nekantriai laukiame kitų susitikimų su naujaisiais draugais iš Slovėnijos.

Mokytoja dirbant pagal ikimokyklinio ugdymo programą R. Bičkutė