„Aš myliu knygutes“

Savaitės tema „Aš myliu knygutes“ tapo gražia tradicija priešmokyklinukams apsilankyti bibliotekoje, pamilti knygutes, tapti jos skaitytojais, susipažinti su naudojimosi bibliotekos taisyklėmis, gal net naudotis nemokamomis interneto paslaugomis. Gruodžio 6 d. ir šiais metais priešmokyklinės grupės „Boružiukai“ vaikai ir auklėtoja Virginija Navidanskienė lankėmės miestelio bibliotekoje. Mus pasitiko bibliotekininkės I. Miknienė ir J. Dobravolskienė. Jos  vaikams pasakojo, rodė, kur knygutės sudėtos, kaip jas reikia pasiimti, kokias gražinti. Vaikai vartė žaislines knygeles, garsiai skaitė, dėliojo dėliones, žaidė stalo žaidimus ir sužinojo, kad čia yra vieta patiems mažiausiems lankytojams, kur galima smagiai praleisti laiką. Tikimės, kad atėję pirmą kartą, jie ilgam taps bibliotekos lankytojais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Virginija Navidanskienė.