Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Važiuojam į Klaipėdą !

Ankstyvą birželio 14 -osios rytą autobuso vairą pasukome į pajūrio pusę. O ekskursija pradėjome nuo Klaipėdos delfinariumo. Kelionė buvo ne tik smagi, bet ir labai prasminga. Vaikai sužinojo daug naujų dalykų apie jūrų gyvūnus, jų gyvenimo būdą ir svarbą mūsų ekosistemai. Delfinariume vaikai stebėjo delfinų pasirodymus, dalyvavo edukacinėse veiklose, kuriose sužinojo apie aplinkos apsaugą ir pavojus, su kuriais susiduria jūrų gyvūnai dėl žmogaus veiklos. Vėliau paplūdimyje vykusi šiukšlių rinkimo akcija buvo puiki proga praktiškai prisidėti prie gamtos saugojimo. Vaikai noriai rinko šiukšles, mokėsi jas rūšiuoti ir suprato, kaip svarbu yra saugoti mūsų aplinką nuo taršos.

Ekskursiją vainikavo sveikuoliškų užkandžių vaišės paplūdimyje, kur visi galėjome atsipalaiduoti ir pasidalinti įspūdžiais. Tai buvo puiki diena, kupina naujų žinių, įspūdžių ir prasmingų veiklų. Tikimės, kad ši patirtis įkvėps vaikus rūpintis mūsų planeta ir daryti atsakingus sprendimus kasdieniame gyvenime.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Jakštienė