Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Pramoginė popietė „Pramogauju, iškylauju“ 

Birželio 10 dieną, stovyklautojai praleido nuostabią dieną sodyboje, kurioje buvo gausu pramogų, gamtos stebuklų ir skanių akimirkų.

Diena prasidėjo su sodyboje gyvenančiais gyvūnais. Vaikai aplankė alpakas, triušius ir ponį. Sodybos šeimininkai suteikė galimybę ne tik stebėti gyvūnus, bet ir juos pašerti. Vaikai su dideliu džiaugsmu maitino alpakas, glostė triušius ir džiaugėsi poniu. Ši pažintis su gyvūnais ne tik suteikė daug teigiamų emocijų, bet ir padėjo ugdyti rūpestingumą bei empatiją gyvūnams.

Dieną tęsėsi su  pramogomis karštame kubile. Vaikai džiaugėsi galimybe atsipalaiduoti šiltame vandenyje, mėgaudamiesi gražiais putų burbulais ir grynu oru. Karštas kubilas suteikė puikią progą atsipalaiduoti, pabendrauti su draugais ir mėgautis vasaros diena. Po pramogų ir gyvūnų pažinimo visi drauge susirinkome gamintis pietus. Šiandienos meniu buvo lavašai/suktinukai- skanus ir smagus patiekalas, kurį vaikai galėjo patys pasigaminti. Kiekvienas stovyklautojas galėjo pasirinkti savo mėgstamus ingredientus ir sukurti unikalų, savą patiekalą.

Diena sodyboje buvo kupina nuotykių, pramogų ir šilto bendravimo. Vaikai turėjo galimybę atsipalaiduoti karštame kubile, susipažinti su įvairiais gyvūnais, juos pašerti ir bendrauti. Bendras pietų gaminimas tapo smagiu ir ugdomuoju užsiėmimu, kuris skatino vaikus dirbti kartu ir mėgautis savo kulinariniais kūriniais. Tokios dienos praturtina vaikų patirtį, ugdo jų socialinius ir praktinius įgūdžius bei palieka šiltus prisiminimus, kurie ilgai išliks jų atmintyje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Jakštienė