Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Gamtos vaikai“

Birželio 7 diena buvo skirta sveikos gyvensenos ugdymui ir fiziniam aktyvumui. Vaikai turėjo galimybę visą dieną praleisti gryname ore I. Navidansko parke, kuris tapo puikia vieta ne tik sportuoti, bet ir tyrinėti gamtą. Nuo pat ryto stovyklautojai buvo įtraukti į įvairias fizinio aktyvumo veiklas. Vaikai dalyvavo estafetėse, futbolo ir kitų sporto žaidimų varžybose, kurios ne tik padėjo lavinti jų fizinius gebėjimus, bet ir skatino komandinį darbą bei sveiką konkurenciją.

Be sporto, didelis dėmesys buvo skirtas gamtos tyrinėjimui. Vaikai buvo skatinami stebėti ir atrasti parko augaliją bei gyvūniją. Vyko edukaciniai užsiėmimai, kurių metu vaikai sužinojo apie parko augalų ir gyvūnų rūšis, jų gyvenimo būdą ir svarbą ekosistemai. Tokie užsiėmimai padėjo vaikams geriau suvokti gamtos įvairovę ir jos svarbą mūsų sveikatai bei gerovei. Diena parke buvo puiki galimybė vaikams ne tik aktyviai ir smagiai praleisti laiką, bet ir praplėsti savo žinias apie sveiką gyvenseną ir gamtą.

Tokios dienos padeda formuoti sveikus įpročius, stiprinti fizinę sveikatą ir ugdyti meilę gamtai. Tikimės, kad šie įspūdžiai ir patirtys paliks ilgalaikį pėdsaką vaikų gyvenime ir skatins juos toliau siekti sveiko bei aktyvaus gyvenimo būdo.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui S. Jakštienė