Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Sudie, darželi!”

Gegužės 30 dieną įvyko graži, jautri ir linksma, pati spalvingiausia ir daugiausiai emocijų sukelianti šventė – priešmokyklinukų išleistuvės. Ši  šventė, pilna vaikystės šėlsmo, juoko, tyro grožio ir švelnaus liūdesio, priminė, kad laikas nestovi vietoje. Nueitas įdomus pažinimo kelias: išmokta  ne tik piešti, skaityti, rašyti, spręsti užduotis, bet ir įminti draugystės mįsles. Priešmokyklinukai užvertė vieną vaikystės puslapį. Sukvietę savo draugus, brolius, seseris, mamas, tėvelius į atsisveikinimo su darželiu šventę, vaikai džiugino savo artimuosius šypsenomis, šiluma, dainelėmis, šokiais, eilėraštukais. Padėkos žodžius bei nuoširdžiausius linkėjimus šventėje išsakė darželio direktorė, ugdytinių tėvai, mokytojai. Tėveliai susižavėję stebėjo, kiek daug jų vaikučiai išmoko ir kokie jau dideli užaugo… Ši vaikystės pasaka prabėga kaip trumpa akimirka, tačiau palieka daug gerų ir šiltų prisiminimų!

Ačiū tėveliams už augimą kartu, gražius žodžius, gėles, dovanas! Šventės baigėsi, palikdamos daug įsimintinų akimirkų. Ačiū už draugystę ir laiką kartu!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė V. Navidanskienė