Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Priešmokyklinukai gimnazijoje

Priešmokyklinukų grupės vaikučiai sulaukė kvietimo, atvykti į susitikimą su būsima mokytoja. Tad visi gegužės 27 d. keliavome į Ylakių gimnaziją. Mus pasitiko įvairūs personažai, nes buvo organizuojamas vaidinimas „Karališki laikai, kol esame vaikai”. Vaikai pabuvoję įspūdingoje pasakoje buvo pakylėti, turėjo galimybę pamatyti ją visiškai kitaip. O svarbiausia, dalyvauti scenoje patiems: atsakinėti į klausimus, atlikti užduotis. Vaikai pasveikino būsimą mokytoją, o mokytoja įteikė dovanėles ir paruoštuką, koks turėtų būti pirmoko krepšelis (kanceliarinės prekės ir pan.). Būsimieji pirmokai turėjo galimybę susipažinti su mokyklos aplinka: pasimatuoti suolą, pamatyti klasę, nueiti iki valgyklos, salės. Visi ugdytiniai pažadėjo susitikti rudenį.

Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Dianai Kristutienei už nuostabų renginį.

Mokytoja metodininkė V. Navidanskienė