Kūrybinis projektas „NUPIEŠIU SAVO VARDĄ“

Kūrybinis projektas „NUPIEŠIU SAVO VARDĄ“ , skirtas Lietuvių kalbos dienoms paminėti, vyko kovo 4-8 dienomis Ylakių vaikų lopšelyje-darželyje. Pirmiausiai savo mažus vaikus mokome parašyti savo vardą. Rankelės vedžioja linijas, brėžia pagaliukus, kopijuoja. Logopedė Loreta ir mokytoja Veronika pasiūlė darželio vaikams kūrybiškai pažiūrėti į savo vardus- įvairiausiais būdais vardo raideles dekoruoti, spalvinti, piešti. Visa savaitė buvo pilna kūrybos ir kruopštaus darbo. Raidės tapo gėlėtos, taškuotos, blizgančios, važiuojančios, karališkos, su ausytėm, su kojytėm, su batukais ir dar visaip papuoštos. Šventinę kovo 8-osios dieną visi užeinantys į darželį ar seniūniją galėjo apžiūrėti ir pasidžiaugti vaikų darbelių paroda „NUPIEŠIU SAVO VARDĄ“. Kviečiame visus apsilankyti, jei dar nebuvote.

Logopedė L. Petrutienė