Projektas „30 padėkos žodelių darželiui“

Vasario 19-26 dienomis įvyko dar vienas projektas, skirtas Ylakių darželio jubiliejui „30 padėkos žodelių darželiui“. Logopedė Loreta Petrutienė organizavo vaikų, mokytojų, darbuotojų ir tėvų apklausą „Kas man patinka darželyje“, „Dėkoju darželiui “ bei „Linkėjimai darželiui“. Dvi dienas visi rinkom – sakėm, rašėm gražiausius žodelius apie darželį. Trečiadienį vaikai spalvino, puošė medinius lėktuvėlius, kurie skraidins sveikinimų ir padėkos laiškelius darželiui. Ketvirtadienį vyko žemaitiškų žodžių viktorina-varžybos „Diekavuojēm darželiou žemaitėškā“. Išsiaiškinom, kad darželiui tinka žodžiai: poikos, dėkts, pasėstrajėjės, pravuornos. Nugalėtojais tapo Spinduliukų grupė ir mokytojų grupė „Mitriuosės“. Visi žodeliai sugulė į gražius laiškelius darželiui nuo kiekvienos grupės vaikų, tėvelių, mokytojų, darbuotojų . Paskutinę dieną vyko šventinis rytmetys „30 padėkos žodelių darželiui“. Dalyviai buvo pakviesti skraidinti savo laiškelius. Perskaitytas, pasakytas garsiai žodis , nuskamba tarsi pažadas bei linkėjimas, kuris tikrai išsipildys. O gerų žodelių darželiui buvo daug. Ir jie visi išskrido. „Sėkmingo skrydžio tau, Darželi!

Logopede Loreta Petrutienė