Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Ar pažįsti mane ? Aš bitutė!“

Spalio 25 dieną, gr. „Boružiukai“ vyko atvira veikla, kurią organizavo mokytoja metodininkė V. Navidanskienė.

Veiklos tema: „Ar pažįsti mane/ Aš bitutė!“. Veiklos tikslas: gilinti pažinimo, komunikavimo, skaitmeninę ir kūrybiškumo kompetencijas.

Veiklos metu vaikai stebėjo filmuotus įrašus, juos analizavo ir gilino žinias apie bites. Ugdydami sakytinę kalbą: pasakojo apie bitės gyvenimą, išvaizdą. Ieškodami žiedų, skaičiavo, atliko kitus matematinius veiksmus. Veiklos metu buvo panaudoti STEAM metodai, gamino darbelius iš vaško, kūrė pieštukinę žvakę. Atlikdami įvairias užduotis pasitelkė interaktyvią lentą, planšetes. Veiklos metu vaikai daug sužinojo apie magišką bičių gyvenimą, sandarą, namus, įpročius. Susipažinta ir su bitininko profesija, netgi pasimatuota vaikiška bitininko apranga.