Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Pramoginė diena- stovyklos uždarymas ,,Nė dienos be šypsenos“

Nepastebimai greitai prabėga visos vasaros stovyklos dienos. Kurios buvo kupinos naujų potyrių, įspūdžių bei prisiminimų. Tad ir birželio 12-ą uždarėme stovyklą kiek kitaip. ,,Nė dienos be šypsenos“, darželio teritorijoje surengėme masini pikniką, kurio metu ne tik stovyklautojai, bet ir kiti darželio vaikai vaišinosi ledais bei galėjo pasimėgauti batuto pramogomis, kurios taip patinka vaikams.

Stovyklos metu patyrėme nuostabių įspūdžių, nuotykių ir pamiklinome savo fizinius gebėjimus. Prireikė nuovokumo ir sumanumo rungtyniaujant, įveikiant įvairias užduotis žygyje „Mano gimtinės neatrasti lobiai“. Buvome aktyvūs keliautojai kuršių krašte, taškantis Baltijos bangas, leidžiant aitvarus. Didžiausia vitaminų dozė šią vasarą buvo – aktyvių pramogų, sporto ir pramogų, nuotykių diena Ylakių gimnazijos stadione. Didelis dėmesys skirtas sau ir esančiam silpnesniam šalia, bendravimas ir bendradarbiavimas, su VšĮ Ylakių globos namais. Šių metų stovykla – vaikams, kuriems patiko atradimai, iššūkiai, aktyvus laisvalaikis gamtoje, kūryba, sportas, pramogos, kelionės. „Nežiniukų nuotykiai kuršių krašte“ buvo ištisos dienos nenutrūkstamo veiksmo apie visa tai, apie ką svajoja bet kuris vaikas. Visos veiklos prisidėjo prie dalyvaujančių vaikų vertybių formavimosi bei geresnio supančios aplinkos pažinimo. Norime visos stovyklos vardu padėkoti vaikams, už tokį aktyvumą, žingeidumą stovyklos metu.   Dėkojame partneriams, kurie visada noriai prisijungia prie mūsų darželio veiklų.

Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė