Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Kūrybinė, menų raiškos savaitė

Kovo  3-7 dienomis įstaigoje vyko kūrybinė menų raiškos savaitė, kurios metu organizavome „atvirų durų“ dienas.  Siekėme vaikų kūrybinės ir meninės raiškos, skatinome geranorišką bendradarbiavimą su tėveliais ir kvietėme juos aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose kartu su vaikais. Visą savaitę vaikai domėjosi daile, įvairiomis jos rūšimis, dailininkų paveikslais, skulptūromis, lipdiniais. Būvant menininkais vaikai gali piešti, tapyti, atsipalaiduodami  ir išreikšdami savo vidinius jausmus. Meninė veikla padeda vaikui išgirsti, pamatyti, pajusti meno ir kūrimo grožį, atrasti naujų spalvų. Tuo pačiu savaitės pabaigoje, spalvotai, išradingai paminėjome ir Lietuvos Nepriklausomybės dieną.

Menų savaitė baigėsi, tačiau vaikų širdelėse pasėtas kūrybiškumo grūdas auga…

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė