Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

„Jaunieji mokslininkai“ – edukacinis užsiėmimas

Gruodžio  21 dieną, gr. „Boružiukai“ dalyvavo edukaciniame užsiėmime, kuriame daugiau sužinojo apie spalvotų lašelių gamybos procesą, spalvų kūrimu, bei jų tirpinimą mėgintuvėlyje. Taip pat kūrė saulės sistemos modelį. Eksperimentuodami vaikai  buvo skatinami kritiškai mąstyti, teisingai vertinti ir analizuoti gautus rezultatus, jais remtis darant išvadas. Edukacijos metu vaikai įgijo mokslo žinių ir darbo laboratorijoje įgūdžių, mokėsi planuoti tiriamąjį darbą.  
Bandymai, eksperimentai, tyrinėjimai – tai tokia veikla, kuri visada patraukia vaikų dėmesį ir skatina vaikus visapusiškai analizuoti tiek save, tiek aplinką, o pats  tyrinėjimo procesas, žadina vaikų pažinimo džiaugsmą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Sigutė Jakštienė