Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Vasaros stovyklos „Aš patiriu, pažįstu ir pajaučiu“ atidarymas

Birželio 1-ąją pasitikome spalvotą vasarą. Visi norime praleisti ją smagiai ir turiningai, nenuobodžiaujant ir vis atrandant kažko naujo. Ir svarbiausia – visi norime gerai pailsėti ir turėti smagių potyrių! To nori ir mūsų vaikai. Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga atidarėme vasaros stovyklą – „Aš patiriu, pažįstu ir pajaučiu“.  Stovyklos tikslas – siekti ugdymo pagrįsto vaikų tyrinėjimais ir projektiniu mokymu. Sukurti, aktyvią ir prasmingą dieną stovykloje, kuri skatintų vaikų kūrybiškumą, saviraišką, iniciatyvumą, plėtotų gebėjimus ir plėstų pasaulėžiūrą. Atidarymo metu kūrėme stovyklos taisykles, atributiką, šūkį. Linksmai, spalvingai ir žaismingai paminėjome vaikų gynimo dieną. Smagios šėlionės vaikučių laukė salėje,  kūrybinius darbelius padėjo atlikti personažas klounas. Vasaros stovyklos vaikai, buvo apdovanoti maikutėmis su stovyklos atributika, po to visi vaišinomės vasaros vaisiumi  karaliumi – arbūzu.

Šioje stovykloje – nuotykiai bus garantuoti visiems.

                                                                         Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė