Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Edukacinis užsiėmimas VšĮ Ylakių globos namuose

Įgyvendindami vasaros stovyklos planą ir bendradarbiaujant su VšĮ Ylakių globos namų bendruomene, birželio 2 dieną vykome į edukacinį užsiėmimą, kurį vaikams organizavo Alina Momkevičienė. Kūrybinės dirbtuvės – susikaupimo ir kūrybiškumo reikalaujantis, smulkiąją motoriką lavinantis užsiėmimas. Pamokėlės tikslas buvo panaudojant tapybos techniką, įvairiais motyvais dekoruoti pasirinktus akmenukus, išmokti perteikti savo idėją nedideliame plote ir sukurti darbelį, kuris vadinosi „Aš pats“. Kadangi, vasaros stovyklos pavadinimas yra „Aš patiriu, pažįstu ir pajaučiu“ , todėl dirbtuvėlėse patyrėme kūrybos džiaugsmą, pažinome save, ir pajautėme akmenukų stiprumą bei galią. Nuoširdžiai dėkojame  direktorei Audronei Anužienei už bendradarbiavimą, šiltą sutikimą, o už naujus atradimus ir potyrius vaikams dėkojame Alinai Momkevičienei.

                          Direktoriaus pavaduotoja ugdymui  Sigutė Jakštienė