Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

LINKSMYBĖS IR PRAMOGOS KLAIPĖDOJE!

Priešmokyklinio ugdymo „Boružiukai“ grupės vaikams darželis išleistuvių proga padovanojo pramoginę kelionę į Klaipėdą Skyparką. Tai batutų pramogų parkas, kuriame vaikai galėjo šėlti, pašokti iki dangaus. Tai nuostabi, bei smagi vieta, kur galėjo su draugais linksmai praleisti laiką bešokinėjant ir griuvinėjant. O suaugusieji galėjo pasijusti vaikais. Susipažinome su taisyklėmis, komanda, padarėme mankštą ir visi bėgome linksmintis. Po linksmybių vykome pasigrožėti jūra ir papietauti! Vaikams labai patiko linksmintis gryname ore, bėgioti nuo bangų. Keliaudami patyrėme daug naujų įspūdžių, o vaikai patyrė stiprų bendrumo jausmą.

Dėkojame darželiui, už ypatingą dovaną, tėveliams padėjusiems organizuoti vaikų išvyką!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė V. Navidanskienė