LIK SVEIKAS, DARŽELI!

Nežinau ar džiaugtis, ar liūdėt šiandieną,

Kad turiu palikt darželį mielą.

Čia mane mokino raideles rašyti, daineles dainuoti, piešinius tapyti.

Po kiemelį dūkom, su draugais šėliojom,

Kad taip greit užaugsim – nė nepagalvojom.

Tad sakau šiandieną: – lik tu sveikas, darželi mielas!

Gegužės 26-oji – priešmokyklinio ugdymo grupės „Boružiukai“ vaikams – ypatinga diena. Šią dieną būsimi pirmokėliai atsisveikino su Ylakių vaikų lopšeliu-darželiu. Džiugu, o kartu ir liūdna buvo žiūrėti kaip vaikai gražiai dainavo, deklamavo šoko, o rodos, dar vakar atėjo tokie maži, nedrąsūs ir su ašarėlėmis akytėse. Ir štai –  jie užaugę, pasiruošę naujam  gyvenimo etapui. Nuo pat ryto linksmai šurmuliavę vaikučiai sulaukė šventinio momento. Renginys prasidėjo dainomis, šokiais, eilėraščiais ir logopedo veikla. Kiekvienam ugdytiniui buvo įteiktas diplomas, patvirtinantis, kad vaikas baigė priešmokyklinio ugdymo programą, vardinis atminimo medalis. Taip pat šios grupės vaikai sėkmingai baigė tarptautinę programą ,,Zipio draugai”, kurios tikslas – padėti 5-7 metų vaikams įgyti socialinių bei emocinių sunkumų įveikimo gebėjimų. Tarptautinėje ,,Zipio draugų” programoje dalyvaujantiems vaikams buvo skaitomi pasakojimai apie panašaus amžiaus vaikų ir vabaliuko Zipio nuotykius. Zipio valandėlių metu vaikai mokėsi įveikti kasdieninius emocinius sunkumus. Iškilmingai buvo įteikti  ,,Zipio draugų” diplomai. Prieš šventę atiduoti aplankai, kurie visus metus kruopščiai pildyti vaikų darbeliais.

Būsimiems pirmokėliams linkime ištvermės, geros nuotaikos, ryžto, o tėveliams dėkojame už geranorišką bendravimą ir bendradarbiavimą per visus šiuos metus. Sėkmės Jums – būsimi pirmokai!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Virginija Navidanskienė