Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

Išvyka į gaisrinę

                  ,,Geriau vieną kartą pamatyti, nei šimtą kartų išgirsti’‘- nusprendė Ylakių lopšelio-darželio priešmokyklinės grupės ,,Boružiukai‘‘ vaikučiai – ir išsiruošė į kelionę.

                    Kelionės tikslas – susipažinti su ugniagesio-gelbėtojo profesija. Tad smagiai nusiteikę, saulėtą trečiadienio rytą, išvykome į Skuodo priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Mus pasitiko ten dirbantys ugniagesiai-gelbėtojai. Jie mums papasakojo apie savo darbą, supažindino su darbo priemonėmis, atsakė į begalę mūsų klausimų. Vaikučiai galėjo pasimatuoti šalmą, pasėdėti gaisrinės mašinoje, apžiūrėti gelbėjimo valtį ir…..,žinoma, papozuoti. Mus vaišino saldainiais, na o mes nepamiršome pasveikinti ugniagesių su jų profesine švente – šv.Florijono diena.

                  Pilni smagių įspūdžių grįžome į darželį, o už išvyką dėkojame darželio administracijai.

                     Priešmokyklinio ugdymo vyresn. mokytoja Valerija Kurbatovienė