Skuodo rajono Ylakių vaikų lopšelis-darželis
 

STEBUKLINGA JAUSMŲ KARALYSTĖ

Kartu su pavasario dvelksmu, gegužės saule ir pirmaisiais pavasario žiedais, ateina pati gražiausia šventė – Motinos diena. Pagaliau ir mes sulaukėme gyvų susitikimų ir galėjome gegužės 6 dieną į stebuklingą jausmų karalystę pasikviesti savo brangiausias mamytės – ši diena skirta joms. Į šią karalystę duris atvėrė pedagogės V. Gerikienė ir R. Bičkutė  kartu su grupių vaikučiais bei meninio ugdymo mokytoja V. Mockiene. Visi kartu pasivaikščiojome po jausmų karalystę, o čia radome plačias šypsenas, laimingas mamyčių akis, bei nubrauktas ašaras išvydus savo mažuosius.

Skynėme ir skyrėme puokštes dainų savo brangiausioms, netrūko ir ratelių, eilėraštukų, bei šokių….O kur dar apkabinimai, bučiniai ir dovanelės, gamintos pačių vaikučių rankutėmis…

Motinos diena viena iš labiausiai nerūpestingų ir emociškai stipriausių švenčių, nes juk meilė mamai – tyriausia, stipriausia ir nuoširdžiausia.

                                                                                      Vyresn. mokytoja Vilija Gerikienė